AP-logoMAŁE Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego w Białymstoku zaprasza na szkolenie sędziowskie i zawodnicze.

Jego celem jest pozyskanie nowej kadry sędziowskiej, doszkolenie czynnych sędziów oraz umożliwienie otrzymania licencji sędziowskiej stopnia "II" i "I". Szkolenie zakończone egzaminem skierowane jest również do kandydatów na lic. zawodniczą RII.
Szkolenie odbędzie się w sobotę 12 września 2015r. w siedzibie Automobilklubu Podlaskiego przy ul. Branickiego 19 w Białymstoku, w Sali klubowej.  Planowany czas trwania - 9.30-16.00. Godz. 17.00 - egzamin.
Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 lat, przynależność do Automobilklubu Podlaskiego lub ewentualnie klubu zrzeszonego w Polskim Związku Motorowym.
Poniżej przedstawiamy program szkolenia.

Przewodniczący KSS  AP
Piotr Bagniuk