614A1621

Reprezentanci RiderGarage .pl WRT Sebastian i Marcin Dziadosz (Honda Civic) wygrali III Zimowe Grand Prix Białegostoku – I rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016.

Wyprzedzili oni o 5,3s drugich na mecie Marcina Dziewiątkowskiego i Tomasza Kraczko, który startowali Peugeotem 106XSi. Na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej uplasowała się załoga Tomasz Wasilewski i Karolina Kiszko (Mitsubishi Lancer EvoX). Zwycięzcy poszczególnych klas to: klasa K1 - Mateusz Lewicki/Patryk Bryzgiel (Fiat SC), klasa K2 – Sebastian/ Marcin Dziadosz (Honda Civic), klasa K3 – Robert Kwaśniak/Adam Reszuta (BMW 318iS), klasa K4 - Tomasz Wasilewski i Karolina Kiszko, klasa GOŚĆ – Darius Saulevicius (Toyota Yaris T-Sport). Puchar RWD padł łupem Roberta Kwaśniaka i Adama Reszuty (BMW 318iS). W klasyfikacji TEAM zwycięsko z rywalizacji wyszedł ADIGO RT.

Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy spółce Stadion miejski za udostępnienie terenu oraz pomoc w organizacji imprezy. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

Dziękujemy dla firm Turbo Krymar oraz OK.TAXI 196-26 za wsparcie imprezy, patronom medialnym za czas antenowy oraz sędziom za ofiarną pracę w niezbyt sprzyjających warunkach pogodowych.

Zapraszamy na kolejne rundy Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016.

Lista Startowa

Poniżej prezentujemy wyniki I rundy SMB 2016