PLAKAT II runda 2016 A4 mały Automobilklub Podlaski w Białymstoku zaprasza na 1. Samochodowy Rajd Bielska Pdolaskiego - II rundę SMB 2016, która odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia na terenie miasta Bielsk Podlaski. Impreza pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski - Pana Jarosława Borowskiego - ma formę Konkursowej Jazdy Samochodem.

Część administracyjna i Badanie Kontrolne aut w dniu imprezy zostanie przeprowadzone w serwisie AUTOTECHNIK Marian Dąbrowski. Od godz. 10.30 Biuro imprezy będzie mieścić się w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 na ul. Kopernika. Naprzeciw niej zlokalizowany będzie Park serwisowy. Tam również odbędzie się start imprezy o godz. 11.30. Uczestnicy zmierzą się łącznie z sześcioma próbami sprawnościowymi. Jedną z nich będzie próba w centrum miasta w pobliżu Komendy Powiatowej Straży Pożarnej. Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja II rundy SMB, nowe i ciekawe próby sprawnościowe w większości o nawierzchni asfaltowej, przypadną do gustu uczestnikom oraz kibicom Samochodowych Mistrzostw Białegostoku.

Po I rundzie SMB na fotelu lidera klasyfikacji generalnej znajduje się duet Sebastian i Marcin Dziadosz (Honda Civic). Na miejscu drugim Marcin Dziewiątkowski z Tomaszem Kraczko (Peugeot 106XSi), a na trzecim Tomasz Wasilewski z Karoliną Kiszko (Mitsubishi Lancer EVO X). Czy te załogi ponownie zwyciężą, czy też do walki włączą się inne? Odpowiedź poznamy już za niespełna trzy tygodnie. Emocje gwarantowane.

Jeśli masz prawo jazdy kategorii B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC oraz lubisz rywalizację, to nie czekaj- zgłoś się! Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu.

Szczegóły zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach.

pdf Regulamin uzupełniający - po Komunikacie nr !
pdf Harmonogram czasowy
pdf Formularz zgłoszeniowy
- komentarz
doc Formularz zgłoszeniowy -Team

pdf Zał. nr 3

pdf Zał. nr 3b

pdf Zał. B

rtf Wzór zgody użyczenia pojazdu

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

EDIT 31.03

Lista zgłoszeń /ZAMKNIĘTA/- PDF