Get Adobe Flash player

Automobilklub Podlaski w Białymstoku wydzierżawi przy ulicy Branickiego 19 pomieszczenia biurowe na piętrze budynku administracyjnego o powierzchni 127 m². Składa się na nie: 5 pokoi częściowo umeblowanych, pomieszczenie gospodarcze i korytarz. Cena obejmuje dostawę wody, prądu, wywóz śmieci oraz parking klientom i pracownikom. Możliwość podłączenia do internetu  światłowodowego. Wynajmiemy też pokój o powierzchni 12 m² oraz pomieszczenia w piwnicy – około 80 m².

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 85 732 76 85

Organizatorem szkolenia jest Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego w Białymstoku.
Głównym celem szkolenia jest pozyskanie nowej kadry sędziowskiej, doszkolenie czynnych sędziów oraz przeprowadzenia szkolenia i egzaminu na lic. zawodniczą RN.
Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 lat, przynależność do Automobilklubu Podlaskiego lub ewentualnie klubu zrzeszonego w Polskim Związku Motorowym

Czytaj więcej...

kalendarz kartki Poniżej prezentujemy kalendarz imprez sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego na rok 2018.

Czytaj więcej...

Informujemy, że w związku z modernizacją lotniska na Krywlanach, od 3 grudnia 2017 roku Giełda Samochodowa Automobilklub Podlaski i Wspólnicy, przenosi się czasowo na ulicę Andersa (Podlaskie Centrum Rolno Towarowe).

Wszystkich klientów oferujących części samochodowe i nie tylko, serdecznie zapraszamy do współpracy na takich samych zasadach jak do tej pory.

Za chwilowe trudności związane z przygotowaniem stanowisk serdecznie przepraszamy. Liczymy na dalszą współpracę. Zrobimy wszystko, żebyście Państwo mogli prowadzić dalej swoją działalność.

Wystawianie aut do sprzedaży w godzinach 5:00 do 12:00. Zapraszamy

Zapraszamy w każdą niedzielę w godz. 5-12.00. Dojazd autobusem MPK linia nr 16, 20, 25

Więcej infrormacji na stornie http://gieldasamochodowa.bialystok.pl/

AP logo PNGKomunikat Komisji Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego (KSS AP) nr 2/2017

KSS AP informuje, że III runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2017, mająca odbyć się 10 czerwca 2017r. zostaje odwołana. Jednocześnie informuje, że pozostałe w kalendarzu trzy rundy będą realizowane.

Białystok, dn. 30.05.2017r.
Przewodniczący KSS AP
Piotr Bagniuk

Plakat B2 spad3mm RP3636. edycja Rajdu Podlaskiego już w najbliższy weekend! Po raz kolejny Rajd Podlaski otworzy sezon Szuter Cup – Szutrowy Puchar 2017. Majowa inauguracyjna runda cyklu wraca na ulice Białegostoku. Imprezę otworzy efektowna prezentacja załóg i start z centrum miasta. Będzie sporo niespodzianek dla kibiców i zawodników.
Tegoroczna Rajdu Podlaskiego to największa impreza Automobilklubu Podlaskiego w tym sezonie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w oficjalnym serwisie rajdu na rajdpodlaski.pl

POLECAMY