Get Adobe Flash player

Plakat IV SMB 2013 - net2Dzisiejszą rywalizację wygrała załoga Renault Clio Sport w składzie: Wiesław Zagon i Jacek Pliszka. Na kolejnym stopniu podium uplasowali się Daniel Jedliński i Łukasz Pawłowski w Oplu Astrze GSi, a trzecim miejscu, Marcin Dziewiątkowski i Tomasz Kraczko w Peugeot 106 XSi.

Do startu przystąpiło 40 załóg z czego aż 8 nie ukończyło rajdu. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej imprezie oraz wszystkim sędziom za pomoc w jej organizacji.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom klasyfikacji generalnej oraz w poszczególnych klasach.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki dzisiejszych zmagań. 

Po SZ8 - końcowa klasyfikacja imprezy

 

Szczegółowe wyniki SZ1-SZ8

Plakat IV SMB 2013 - net2Automobilklub Podlaski ma przyjemność zaprosić na „IV rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2013”, która odbędzie się w sobotę 31 sierpnia na białostockim Lotnisku Krywlany. Baza imprezy zlokalizowana będzie przy budynku biura Giełdy Samochodowej na ul. Mickiewicza. Uczestnicy będą mieli do pokonania 8 prób sprawnościowych o łącznej długości 14km. Będą to: Sz1/3 Giełda Samochodowa (1,5km),Sz 2/4 Aeroklub (2,0km) oraz ich odwrócone konfiguracje. Nie lada wyzwaniem będzie zróżnicowana nawierzchnia trasy tj.: asfalt, beton, bruk i szuter. Pomimo wcześniejszych zapowiedzi impreza nie będzie miała formy KJS tylko bardziej rozbudowanego sprintu.Podczas tej rundy pilot jest obowiązkowy, a członkowie jednej załogi rajdowej nie mogą być członkami innej załogi.

Czytaj więcej...

DSC 0266 1024 x 768Kolejny międzynarodowy sukces zapisał na swoim koncie młody kierowca Szymon Śliwowski. Zawodnik AK Podlaskiego w rozegranych na torze Bruck w Austrii zawodach III rundzie Central Estern European wywalczył trzecie miejsce plasując się najwyżej wśród zawodników z Polski. Kategoria ROTAX Mini Max w której Szymon startuje trzeci sezon zgromadziła na starcie 15 zawodników z Austrii, Węgier, Czech, Słowacji, Słowenii i Polski.

Czytaj więcej...

 Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Bialegostoku 2013.
 
Klasyfikacja generalna
K1
K3 
K4
Grupa "GOŚĆ"

DSC 0471 1024 x 768Kolejny udany start zaliczył zawodnik Automobilklubu Podlaskiego Szymon Śliwowski w rozegranych na litewskim torze Smalininkaj zawodach kartingowych cyklu BALTIC CUP . 1 i 2 czerwca na położonym o 100 km od granicy obiekcie wyłoniono zwycięzców II i III rundy zawodów organizowanych w krajach nadbałtyckich. Zgromadziły one na starcie ponad siedemdziesięciu zawodników z Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi oraz Szymona Śliwowskiego jako jedynego zawodnika z Polski.

Czytaj więcej...

Plakat - 32rajdPodlaskiA4b"32. Rajd Podlaski" padł łupem Wiesława Zagona w Renault Clio.  Na drugim miejscu na mecie zawitała załoga Daniel Jedliński i Łukasz Pawłowski w Oplu Astrze GSi a za nimi załoga Subaru Impreza STI w składzie Larry Bujalski Grzegorz Kowalik.Mimo niepewnej aury pogodowej impreza przebiegłą bez większych komplikacji. Z 55 załóg startujących w rajdzie na mecie nie zameldowało sie siedem. 

 

Czytaj więcej...

POLECAMY