Get Adobe Flash player
 Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Bialegostoku 2013.
 
Klasyfikacja generalna
K1
K3 
K4
Grupa "GOŚĆ"

DSC 0471 1024 x 768Kolejny udany start zaliczył zawodnik Automobilklubu Podlaskiego Szymon Śliwowski w rozegranych na litewskim torze Smalininkaj zawodach kartingowych cyklu BALTIC CUP . 1 i 2 czerwca na położonym o 100 km od granicy obiekcie wyłoniono zwycięzców II i III rundy zawodów organizowanych w krajach nadbałtyckich. Zgromadziły one na starcie ponad siedemdziesięciu zawodników z Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi oraz Szymona Śliwowskiego jako jedynego zawodnika z Polski.

Czytaj więcej...

Plakat - 32rajdPodlaskiA4b"32. Rajd Podlaski" padł łupem Wiesława Zagona w Renault Clio.  Na drugim miejscu na mecie zawitała załoga Daniel Jedliński i Łukasz Pawłowski w Oplu Astrze GSi a za nimi załoga Subaru Impreza STI w składzie Larry Bujalski Grzegorz Kowalik.Mimo niepewnej aury pogodowej impreza przebiegłą bez większych komplikacji. Z 55 załóg startujących w rajdzie na mecie nie zameldowało sie siedem. 

 

Czytaj więcej...

Plakat - 32rajdPodlaskiA4bPrzed nami kolejna runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku organizowana przez Automobilklub Podlaski oraz Koło Naukowe Auto-Moto-Club Politechniki Białostockiej. Zapraszamy wszystkich fanów sportu samochodowego w niedzielę 2 czerwca na campus Politechniki Białostockiej, gdzie o godzinie 11.00 ruszy „32. Rajd Podlaski”.

Czytaj więcej...

Wszystkich uczestników I i II rundy SMB 2013 zapraszamy w sobotę 25 maja 2013r. do bezpłatnego zmierzenia mocy i momentu swych rajdowych bolidów, którymi startowali. Pomiary odbędą się w siedzibie Jurczak Auto Sport w Turośni Kościelnej na ul. Wysokie 10A. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja poprzez wypełnienie i wysłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 23 maja. Planowany czas rozpoczęcia to godz. 9.00, jednak zastrzegamy sobie prawo zmiany tej godziny ze względu na mniejszą od założonej liczbę aut.  W dniu 24 maja ukaże się imienny harmonogram z godziną badania. Po dokładną lokalizację Dyno Day SMB odsyłamy na stronę www.jurczakautosport.pl, do zakładki Kontakt.

Formularz zgłoszeniowy

EDIT 24.05.2013
Lista zgłoszeń

POLECAMY