Get Adobe Flash player

Wszystkich uczestników I i II rundy SMB 2013 zapraszamy w sobotę 25 maja 2013r. do bezpłatnego zmierzenia mocy i momentu swych rajdowych bolidów, którymi startowali. Pomiary odbędą się w siedzibie Jurczak Auto Sport w Turośni Kościelnej na ul. Wysokie 10A. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja poprzez wypełnienie i wysłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 23 maja. Planowany czas rozpoczęcia to godz. 9.00, jednak zastrzegamy sobie prawo zmiany tej godziny ze względu na mniejszą od założonej liczbę aut.  W dniu 24 maja ukaże się imienny harmonogram z godziną badania. Po dokładną lokalizację Dyno Day SMB odsyłamy na stronę www.jurczakautosport.pl, do zakładki Kontakt.

Formularz zgłoszeniowy

EDIT 24.05.2013
Lista zgłoszeń

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest:
1.Zamieszczenie 2-3szt naklejek z logo Automobilklubu Podlaskiego dostępnych w siedzibie klubu.
2.Zamieszczanie informacji o przynależności klubowej we wszelkiego rodzaju informacjach prasowych, radiowych lub TV

Automobilklub Podlaski dotuje następujące wydatki związane ze startem w rajdach:
1.Wpisowe
2.Koszty przygotowania samochodu do rajdu
3.Koszty zakupu części zamiennych

Czytaj więcej...

fot 29 1024 x 768Takiego rozpoczęcia sezonu kartingowego 2013 nie przewidywali Szymon Śliwowski i jego zespół przed rozpoczęciem I i II rundy ROTAX MAX CHALLANGE POLSKA. Rozegrane na kartodromie w Toruniu dwudniowe zawody przyciągnęły na start blisko pięćdziesięciu zawodników w czterech kategoriach. Wśród nich dwaj reprezentanci Automobilklubu Podlaskiego. W kategorii MINI MAX Szymon Śliwowski oraz DD2 Rafał Berdys. Zarówno w piątek jak i w sobotę przy ładnej wiosennej pogodzie Szymon nie pozostawił swoim konkurentom wątpliwości kto dobrze przepracował okres zimowy.

Czytaj więcej...

PLAKAT II SMB 2013 - Czarna2Za nami juz II runda SMB. Dzisiejszą rywalizację wygrała załoga Subaru Impreza w składzie: Maciej Stolarski i Tomasz Wasilewski. Na kolejnym stopniu podium uplasowali się Daniel Jedliński i Łukasz Pawłowski w Oplu Astrze GSi, a z różnicą niecałych 2 sekund na trzecim miejscu, Wiesław Zagon i Leszek Janusz w Renault Clio.

Z pośród aż 52 załóg los nieprzychylnie obszedł się z sześcioma załogami, które nie ukończyły rajdu. 

Czytaj więcej...

Prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu

 

Komunikat Dyrektora 1

POLECAMY