Get Adobe Flash player

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest:
1.Zamieszczenie 2-3szt naklejek z logo Automobilklubu Podlaskiego dostępnych w siedzibie klubu.
2.Zamieszczanie informacji o przynależności klubowej we wszelkiego rodzaju informacjach prasowych, radiowych lub TV

Automobilklub Podlaski dotuje następujące wydatki związane ze startem w rajdach:
1.Wpisowe
2.Koszty przygotowania samochodu do rajdu
3.Koszty zakupu części zamiennych

Czytaj więcej...

fot 29 1024 x 768Takiego rozpoczęcia sezonu kartingowego 2013 nie przewidywali Szymon Śliwowski i jego zespół przed rozpoczęciem I i II rundy ROTAX MAX CHALLANGE POLSKA. Rozegrane na kartodromie w Toruniu dwudniowe zawody przyciągnęły na start blisko pięćdziesięciu zawodników w czterech kategoriach. Wśród nich dwaj reprezentanci Automobilklubu Podlaskiego. W kategorii MINI MAX Szymon Śliwowski oraz DD2 Rafał Berdys. Zarówno w piątek jak i w sobotę przy ładnej wiosennej pogodzie Szymon nie pozostawił swoim konkurentom wątpliwości kto dobrze przepracował okres zimowy.

Czytaj więcej...

PLAKAT II SMB 2013 - Czarna2Za nami juz II runda SMB. Dzisiejszą rywalizację wygrała załoga Subaru Impreza w składzie: Maciej Stolarski i Tomasz Wasilewski. Na kolejnym stopniu podium uplasowali się Daniel Jedliński i Łukasz Pawłowski w Oplu Astrze GSi, a z różnicą niecałych 2 sekund na trzecim miejscu, Wiesław Zagon i Leszek Janusz w Renault Clio.

Z pośród aż 52 załóg los nieprzychylnie obszedł się z sześcioma załogami, które nie ukończyły rajdu. 

Czytaj więcej...

Prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu

 

Komunikat Dyrektora 1

LogoSMBPrezentujemy regulamin SMB na rok 2013.

REGULAMIN SMB

PLAKAT II SMB 2013 - Czarna2Teren byłej fabryki „Biafamar” w Czarnej Białostockiej przy ul. Fabrycznej 7 po raz kolejny będzie areną zmagań załóg rajdowych podczas II rundy SMB 2013r. W niedzielę 21 kwietnia o godz. 11.00, rajdowcy staną na starcie do wymagającej próby sprawnościowej, aby walczyć o zwycięstwo. Trasa podobnie jak w roku ubiegłym składa się z jednej próby przejeżdżanej czterokrotnie., która tym razem zostanie poprowadzona w sposób umożliwiający startowanie załóg i kierowców co minutę.

Poza przejazdami uczestników, kibice będą mogli zobaczyć w akcji naszych gości specjalnych, czyli Kamila Butruka w Mitsubishi Lancer EVO oraz Łukasz Sobocina na Ładzie VFTS, którzy umożliwią zwycięzcom konkursów rajdowych zobaczenia w/w akcji od środka z pozycji fotela pilota.

Czytaj więcej...

POLECAMY