Get Adobe Flash player
Zmianie ulega data II i III rundy SMB 2013. Nowe terminy:
 
1. II runda SMB 2013 - 21.04.2013r./Niedziela/
2. III runda SMb 2013 - 2.06.2013r./Niedziela/

AP-logo JPG

Dnia 16.03.2013r. oraz 17.03.2013r. odbędzie się szkolenie sędziów sportu samochodowego, kierowców i pilotów. Organizatorem szkolenia jest Automobilklub Podlaski w Białymstoku. Głównym celem szkolenia jest pozyskanie nowej kadry sędziowskiej, doszkolenie czynnych sędziów oraz umożliwienie otrzymania licencji stopnia RII i P dla kandydatów na zawodników.

Więcej inforamcji TUTAJ.

 

Logo SMBMarcin Dziewiątkowski z Grzegorzem Sianko na aucie Toyota Corolla wygrali „14. Rajd WOŚP”, I rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. O tym jak zacięta była rywalizacja niech świadczy przewaga nad drugim Wiesławem Zagonem na Renault Clio, która wyniosła 1,6 sekundy. Na trzecim miejscu podium stanęli Daniel Jedliński z Jarosławem Grześko jadący Oplem Astrą GSi. Nocne Trofeum Monte-Krywlany wygrał Wojciech Czepiel jadący Subaru Imprezą. „Rzutem na taśmę” pogoda zapewniła uczestnikom i kibicom prawdziwie zimowe warunki.

Dzięki licytacjom przejazdów na fotelu pilota u boku Kamila Butruka w Mitsubishi Lancer Evo VII, licytacji „Rajd Polonezem” oraz z wpisowego uczestników imprezy Automobilklub Podlaski

przekazał na konto WOŚP kwotę 6029,72zł. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wspierali organizację 14-tej edycji Rajdu WOŚP, szczególnie sponsorowi głównemu firmie Turbo Krymar.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami 14. Rajdu WOŚP

pdf SZ1
pdf SZ2
pdf SZ3
pdf SZ4

WOSP6Automobilklub Podlaski zaprasza w sobotę 12 stycznia 2013r na dobrze znane białostockie lotnisko Krywlany, gdzie odbędzie się „14. Rajd WOŚP – Trofeum Monte-Krywlany”. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 i będzie I rundą SMB 2013, która rozpocznie rajdowy sezon na Podlasiu. Uczestnicy zmierzą się z czterema jednakowymi próbami sprawnościowymi o długości ponad 2km każda. Ostatnia z nich „Aérodrome IV” odbędzie się tuż po zmroku jako Trofeum Monte-Krywlany.

 

Czytaj więcej...

POLECAMY