Get Adobe Flash player

LogoSMBPrezentujemy regulamin SMB na rok 2013.

REGULAMIN SMB

PLAKAT II SMB 2013 - Czarna2Teren byłej fabryki „Biafamar” w Czarnej Białostockiej przy ul. Fabrycznej 7 po raz kolejny będzie areną zmagań załóg rajdowych podczas II rundy SMB 2013r. W niedzielę 21 kwietnia o godz. 11.00, rajdowcy staną na starcie do wymagającej próby sprawnościowej, aby walczyć o zwycięstwo. Trasa podobnie jak w roku ubiegłym składa się z jednej próby przejeżdżanej czterokrotnie., która tym razem zostanie poprowadzona w sposób umożliwiający startowanie załóg i kierowców co minutę.

Poza przejazdami uczestników, kibice będą mogli zobaczyć w akcji naszych gości specjalnych, czyli Kamila Butruka w Mitsubishi Lancer EVO oraz Łukasz Sobocina na Ładzie VFTS, którzy umożliwią zwycięzcom konkursów rajdowych zobaczenia w/w akcji od środka z pozycji fotela pilota.

Czytaj więcej...

Zmianie ulega data II i III rundy SMB 2013. Nowe terminy:
 
1. II runda SMB 2013 - 21.04.2013r./Niedziela/
2. III runda SMb 2013 - 2.06.2013r./Niedziela/

AP-logo JPG

Dnia 16.03.2013r. oraz 17.03.2013r. odbędzie się szkolenie sędziów sportu samochodowego, kierowców i pilotów. Organizatorem szkolenia jest Automobilklub Podlaski w Białymstoku. Głównym celem szkolenia jest pozyskanie nowej kadry sędziowskiej, doszkolenie czynnych sędziów oraz umożliwienie otrzymania licencji stopnia RII i P dla kandydatów na zawodników.

Więcej inforamcji TUTAJ.

 

Logo SMBMarcin Dziewiątkowski z Grzegorzem Sianko na aucie Toyota Corolla wygrali „14. Rajd WOŚP”, I rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. O tym jak zacięta była rywalizacja niech świadczy przewaga nad drugim Wiesławem Zagonem na Renault Clio, która wyniosła 1,6 sekundy. Na trzecim miejscu podium stanęli Daniel Jedliński z Jarosławem Grześko jadący Oplem Astrą GSi. Nocne Trofeum Monte-Krywlany wygrał Wojciech Czepiel jadący Subaru Imprezą. „Rzutem na taśmę” pogoda zapewniła uczestnikom i kibicom prawdziwie zimowe warunki.

Dzięki licytacjom przejazdów na fotelu pilota u boku Kamila Butruka w Mitsubishi Lancer Evo VII, licytacji „Rajd Polonezem” oraz z wpisowego uczestników imprezy Automobilklub Podlaski

przekazał na konto WOŚP kwotę 6029,72zł. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wspierali organizację 14-tej edycji Rajdu WOŚP, szczególnie sponsorowi głównemu firmie Turbo Krymar.

POLECAMY