Get Adobe Flash player

W klasyfikacji generalnej SMB 2012 po „Rajdzie Niepodległości” nastąpiła zmiana na pozycji lidera cyklu. Na czoło klasyfikacji wyszła załoga Wiesław Zagon z Leszkiem Januszem na Renault Clio (86pkt). Dotychczasowi liderzy Tomasz Wasilewski z Pawłem Zakrzewskim na Subaru Imprezie zajmują II miejsce (68pkt). Adam Kozłowski z Katarzyną Jaworską jadący Hondą Civic wskoczyli na III miejsce (40pkt).   Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Ramowym SMB 2012 do końcowej klasyfikacji liczone są wszystkie odbyte rundy minus jedna (najgorsza punktowo).


Regulamin SMB

Prezentujemy wyniki 21. Rajdu Niepodległości

Czytaj więcej...

Książka Drogowa

Na liście zgłoszeń znalazły się 43 załogi na czele z pierwszą piątką klasyfikacji generalnej SMB 2012. Jutro zaczyna się Odbiór Administracyjny oraz Badanie kontrolne aut.


Lista zgłoszeń

Plakat Niepo 2012 JPG - A4Już za nieco ponad dwa tygodnie V runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku – „21. Rajd Niepodległości”. Tradycyjnie impreza odbędzie się 11 listopada w dniu Święta Narodowego, które przypada w tym roku w niedzielę i rozpocznie się o godzinie 9.30. Tym razem baza imprezy zlokalizowana będzie pod Galerią Kwadrat na ul. Andersa 38, która dzięki swej uprzejmości udostępni nam swój parking na potrzeby prób sportowych oraz parku serwisowego. Pomimo prowadzonych robót drogowych na ul. Andersa, nie ma większego problemu z dojazdem do galerii. Uczestnicy zmierzą się z trzema próbami sprawnościowymi przejeżdżanymi kilkukrotnie. Prócz znanego już wszystkim Techmotu (1.2km), pojawią się dwie nowe, ciekawe próby: „Galeria Kwadrat”(1.5km) oraz „Aeroklub” (2,5km). Łącznie niemal 15km ostrej jazdy. Do najbardziej wymagających prób z pewnością zaliczyć należy najdłuższą z nich tj. Sz „Aeroklub”. Zmienna charakterystyka oraz nawierzchnia w listopadowej aurze zweryfikuje umiejętności każdej rajdowej załogi.

Czytaj więcej...

POLECAMY