Get Adobe Flash player

Logo SMBW dziale wyniki prezentujemy kasyfikacje generalną oraz w klasach, Samochodowych Mistrzostw Białęgostoku 2012.

 DSC 0093 1024 x 768W miniony weekend 1 i 2 września po raz pierwszy na torze w Toruniu zostały rozegrane ostatnie w tym sezonie zawody z cyklu ROTAX MAX CHALLANGE. Nie były to pierwsze okrążenia kierowcy Automobilklubu Podlaskiego Szymona Śliwowskiego na tym krętym torze. Po ostatnich zwycięskich zawodach w Bydgoszczy w drodze powrotnej do domu właśnie w Toruniu młody kartingowiec zaliczył swoje pierwsze okrążenia na nowo wybudowanym obiekcie.

Czytaj więcej...

Wisio na Podlaskim 2012Załoga Renault Clio w składzie Wiesław Zagon i Leszek Janusz wygrali 31. Rajd Podlaski – III rundę SMB 2012. Stoczyli oni pasjonującą walkę z liderami cyklu Tomaszem Wasilewskim i Pawłem Zakrzewskim na Subaru Imprezie, którzy zajęli ostatecznie II miejsce w klasyfikacji generalnej. Tonu dwóm wyżej wymienionym załogom dotrzymywali Rafał Brzozowski z Marcinem Czyżewskim na Mitsubishi Lancer EVO, dzięki czemu zajęli III miejsce na podium. Z pośród 36 załóg los nieprzychylnie obszedł się z sześcioma załogami. „Gubiły” one koła, biegi i inne ważne składowe samochodu, które skutecznie uniemożliwiły im dotarcie do mety rajdu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej imprezie oraz wszystkim sędziom Automobilklubu Podlaskiego, Suwalskiego oraz kolegom z Auto-Moto-Clubu Politechniki Białostockiej za ofiarną pracę w momentami złej pogodzie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom klasyfikacji generalnej oraz w poszczególnych klasach i zapraszamy tradycyjnie 11-go listopada na Rajd Niepodległości.

Prezentujemy wyniki 31. Rajdu Podlaskiego.

Czytaj więcej...

Plakat Podlaski 2012Lista zgłoszeń zamknięta.Na liście widnieje 36 zgłoszeń. Zapraszamy również do zapoznania się z ksiązką drogową. Przypominamy, że jakikolwiek trening na trasie będzie karany wykluczeniem.

Książka Drogowa

Lista zgłoszeń

Plakat Podlaski 2012Automobilklub Podlaski serdecznie zaprasza wszystkich fanów sportów motorowych na 31. Rajd Podlaski, który odbędzie się w sobotę 25 sierpnia 2012. Impreza startuje o godzinie 11.00 z pod Wydziału Budownictwa na terenie Politechniki Białostockiej. Bazą imprezy będzie teren Politechniki Białostockiej od ul. Świerkowej, gdzie będzie miał miejsce start rajdu, park serwisowy, meta oraz rozegrane zostaną próby sprawnościowe. Po próbie „Politechnika I” uczestnicy wyruszą zgodnie z Książką Drogową na pozostałe 2 próby sprawnościowe tj. Techmot (Choroszcz) oraz Giełda Samochodowa (Lotnisko Krywlany). Wszystkie próby sportowe uczestnicy będą przejeżdżać 3 razy, by zakończyć rajd próbą „Politechnika 4”. Łącznie będzie 10 prób, na których z pewnością rozegra się wspaniała walka, szczególnie wśród liderów cyklu SMB.

Czytaj więcej...

POLECAMY