Get Adobe Flash player

Prezentujemy wyniki Rallysprint'u - XII Forum Motoryzacji:

pdf NA SZ1
pdf PO SZ1
pdf NA SZ2
pdf PO SZ2
pdf NA SZ3
pdf PO SZ3

Plakat XII SSZapraszamy wszystkich zmotoryzowanych na XII Forum Motoryzacji, którego organizatorem jest koło naukowe "Auto-Moto-Club" działające przy Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej. Tradycyjnie Automobilklub Podlaski bedzie miał swój udział w tej jakże ciekawej imprezie. Dla fanów rajdów samochodowych zorganizujemy jedną próbę sprawnościową przejeżdżaną 3-krotnie na zróżnicowanej nawierzchni tj. beton, szuter, polbruk. Start o godz. 10.00. Po więcej informacji odsyłamy do regulaminu imprezy. Serdecznie zapraszamy.

doc Regulamin

doc Zgłoszenie

jpg Plakat

Czytaj więcej...

II SMB 2012 - 3  fot  B  WalewskiChcielibyśmy poinformować, że z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni przenieść 31 edycję Rajdu Podlaskiego na 25 sierpnia 2012 w termin IV rundy SMB, jednoczenie ją anulując. Niestety działalność niektórych zarządców terenów o które się staraliśmy uniemożliwiają wydanie zgody na naszą imprezę. Mamy nadzieję, że fakt ten spotka się z waszym drodzy uczestnicy i kibice zrozumieniem.

DSC 0346 1024 x 768Dobrze rozpoczął sezon kartingowy startujący w cyklu ROTAX MAX Szymon Śliwowski reprezentujący Automobilklub Podlaski Dwukrotnie stawał na podium I i II rundy ROTAX MAX Challenge rozegranych na kartodromie w Radomiu.

Czytaj więcej...

POLECAMY