Get Adobe Flash player

Plakat XII SSZapraszamy wszystkich zmotoryzowanych na XII Forum Motoryzacji, którego organizatorem jest koło naukowe "Auto-Moto-Club" działające przy Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej. Tradycyjnie Automobilklub Podlaski bedzie miał swój udział w tej jakże ciekawej imprezie. Dla fanów rajdów samochodowych zorganizujemy jedną próbę sprawnościową przejeżdżaną 3-krotnie na zróżnicowanej nawierzchni tj. beton, szuter, polbruk. Start o godz. 10.00. Po więcej informacji odsyłamy do regulaminu imprezy. Serdecznie zapraszamy.

doc Regulamin

doc Zgłoszenie

jpg Plakat

Czytaj więcej...

II SMB 2012 - 3  fot  B  WalewskiChcielibyśmy poinformować, że z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni przenieść 31 edycję Rajdu Podlaskiego na 25 sierpnia 2012 w termin IV rundy SMB, jednoczenie ją anulując. Niestety działalność niektórych zarządców terenów o które się staraliśmy uniemożliwiają wydanie zgody na naszą imprezę. Mamy nadzieję, że fakt ten spotka się z waszym drodzy uczestnicy i kibice zrozumieniem.

DSC 0346 1024 x 768Dobrze rozpoczął sezon kartingowy startujący w cyklu ROTAX MAX Szymon Śliwowski reprezentujący Automobilklub Podlaski Dwukrotnie stawał na podium I i II rundy ROTAX MAX Challenge rozegranych na kartodromie w Radomiu.

Czytaj więcej...

Plakat strona II SMB

Do biura II rundy SMB 2012 wpłynęło 41 zgłoszeń. Już tylko dwa dni dzielą nas od kolejnego rajdowego spotkania z wieloma emocjami. Zapraszamy do zapoznania się z listą zgłoszeń oraz na nasz profil FB, gdzie zamieściliśmy zdjęcia oraz film z ukazujący trasę II rundy. Tam też ogłosimy konkurs, w którym będzie można wygrać przejażdżkę na fotelu pilota z Kamilem Butrukiem podczas naszej najbliższej imprezy . Informację i pytanie zamieścimy o godz. 9.00.


Lista zgłoszeń

POLECAMY