Get Adobe Flash player

II SMB 2012 - 3  fot  B  WalewskiChcielibyśmy poinformować, że z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni przenieść 31 edycję Rajdu Podlaskiego na 25 sierpnia 2012 w termin IV rundy SMB, jednoczenie ją anulując. Niestety działalność niektórych zarządców terenów o które się staraliśmy uniemożliwiają wydanie zgody na naszą imprezę. Mamy nadzieję, że fakt ten spotka się z waszym drodzy uczestnicy i kibice zrozumieniem.

DSC 0346 1024 x 768Dobrze rozpoczął sezon kartingowy startujący w cyklu ROTAX MAX Szymon Śliwowski reprezentujący Automobilklub Podlaski Dwukrotnie stawał na podium I i II rundy ROTAX MAX Challenge rozegranych na kartodromie w Radomiu.

Czytaj więcej...

Plakat strona II SMB

Do biura II rundy SMB 2012 wpłynęło 41 zgłoszeń. Już tylko dwa dni dzielą nas od kolejnego rajdowego spotkania z wieloma emocjami. Zapraszamy do zapoznania się z listą zgłoszeń oraz na nasz profil FB, gdzie zamieściliśmy zdjęcia oraz film z ukazujący trasę II rundy. Tam też ogłosimy konkurs, w którym będzie można wygrać przejażdżkę na fotelu pilota z Kamilem Butrukiem podczas naszej najbliższej imprezy . Informację i pytanie zamieścimy o godz. 9.00.


Lista zgłoszeń

IIsmb tu  To już II Runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku! Tym razem kręcimy się w Czarnej Białostockiej przy ul. Fabrycznej 7, na terenie byłej fabryki „Biafamar”. Weterani świetnie znają to miejsce, zaś nowicjuszom przyjdzie zmierzyć się z bardzo wymagającą trasą. Startujemy wyjątkowo w niedzielę 29 kwietnia 2012 dokładnie o 11.00. Trasa składa się z jednej próby sprawnościowej przejeżdżanej czterokrotnie, każda o długości ponad 2km.

Chcielibyśmy podziękować gminie Czarna Białostocka oraz firmom CynkoMet, Promostal, BDSklep, TSK Plastik, PurEko, Bartosz, Bialeko, Bormet za udostępnienie swego terenu byśmy wszyscy mogli spędzić ostatnią niedzielę kwietnia na rajdowo. Cykl SMB tradycyjnie już wspiera Urząd Miasta Białegostoku.                              

Czytaj więcej...

POLECAMY