Get Adobe Flash player

IIsmb tu  To już II Runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku! Tym razem kręcimy się w Czarnej Białostockiej przy ul. Fabrycznej 7, na terenie byłej fabryki „Biafamar”. Weterani świetnie znają to miejsce, zaś nowicjuszom przyjdzie zmierzyć się z bardzo wymagającą trasą. Startujemy wyjątkowo w niedzielę 29 kwietnia 2012 dokładnie o 11.00. Trasa składa się z jednej próby sprawnościowej przejeżdżanej czterokrotnie, każda o długości ponad 2km.

Chcielibyśmy podziękować gminie Czarna Białostocka oraz firmom CynkoMet, Promostal, BDSklep, TSK Plastik, PurEko, Bartosz, Bialeko, Bormet za udostępnienie swego terenu byśmy wszyscy mogli spędzić ostatnią niedzielę kwietnia na rajdowo. Cykl SMB tradycyjnie już wspiera Urząd Miasta Białegostoku.                              

Czytaj więcej...

Zapraszamy do działów Kalendarz imprez, gdzie zamieściliśmy terminarz imprez sportu samochodowego AP na rok 2012. Prezentujemy również regulamin SMB na rok 2012.

pdf REGULAMIN SMB

zs2011Zgodnie wcześniejszą zapowiedzią zapraszamy wymienionych niżej zwycięzców klasyfikacji SMB 2011 i ich bliskich w najbliższą sobotę tj. 21 stycznia 2012r. na podsumowanie sezonu Automobilklubu Podlaskiego w sportach samochodowych. Wręczenie pucharów i nagród  odbędzie się w Kawiarni Lalek przy ul. Kalinowskiego 1 o godz. 18.00. Będzie to czas na podsumowanie nie tylko dotyczące SMB, ale i innych działań klubu i ich członków.

Czytaj więcej...

PLAKAT WOSP 2012Nie lada atrakcją jak co roku będą licytacje przejazdów na prawym fotelu z Mistrzami kierownicy Automobilklubu Podlaskiego. Tym razem będzie można przejechać się z Radkiem Raczkowskim w Subaru Impreza, który zdobył w Rajdowym Pucharze Polski 2011 II miejsce w klasyfikacji generalnej, a także z popularnym "Felixem", czyli Pawłem Danilczukiem w Mitsubishi Lancer EVO X. Dodatkowo Paweł wystawi swoje BMW M3 E30, którym to podróżował w sezonie 2011 na trasach RSMP. Ciekawych wrażeń dostarczy z pewnością symulator dachowania, który zaprezentuje Białostocka Akademia Jazdy Egzaminator z Białegostoku. Jak ważne jest udzialenie I pomocy przedmedycznej w razie wypadku drogowego i co należy zrobić by pomóc poszkodowanym opowiedzą i zademonstrują ratownicy medyczni Pogotowia Ratunkowego. Miło nam poinformować, że Akademia Bezpiecznej Jazdy "ABJ Klimiuk" została partnerem tegorocznej edycji Rajdu WOŚP. Serdecznie dziękujemy. Poniżej prezentujemy Listę zgłoszeń na dzień 11.01.2012 godz. 15.00.

Czytaj więcej...

POLECAMY