Get Adobe Flash player

logo smb poziom MAŁE Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016 po III rundzie.

Czytaj więcej...

Plakat pion v wybrany1 lipca 2016 roku ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie, mające służyć głównie poprawie bezpieczeństwa mieszkańców, w wersji pilotażowej przez cały najbliższy miesiąc będzie funkcjonowało na Podlasiu, Pomorzu i garnizonie stołecznym. Później swoim zasięgiem obejmie również cały kraj. „Mapa” od 1 lipca dostępna jest na stronach internetowych wszystkich podlaskich jednostek Policji, a jej obsługa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo, wręcz intuicyjnie mógł z niej skorzystać każdy obywatel.

Wiejcej informacji na stronie w dziale BRD oraz na stronie www.podlaska.policja.gov.pl 

 

źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

timTomasz Wasilewski i Karolina Kiszko (Mitsubishi Lancer EVO X) wygrali III Rundę Samochodowych Mistrzostw Białegosotku 2016.

Czytaj więcej...

PLAKAT III SMB 2016 DRUGI II Przed nami ostatnia w tym półroczu runda SMB - III runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016. W sobotę 25 czerwca 2016r. o godz. 12.00 na białostockim Lotnisku Krywlany, rozpocznie się rywalizacja kilkudziesięciu uczestników walczących o punkty w klasyfikacji SMB 2016.

Czytaj więcej...

fff: erwre

smb logo pion KSS AP informuje, że III runda SMB 2016 odbędzie się 25 czerwca 2016r. Rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń oraz publikacja Regulaminu uzupełniającego planowane jest na 6.06.2016

Już za kilka tygodni odbędzie sie I runda Szuter Cup 2016 - 35. Rajd Podlaski. Wszelkie informacje będą zamieszczane na dedykowanej imprezie stronie internetowej - www.rajdpodlaski.pl oraz na profilu Rajd Podlaski na portalu facebook.

 

Zapraszamy!

POLECAMY