Get Adobe Flash player

AP-logoMAŁE Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego w Białymstoku zaprasza na szkolenie sędziowskie i zawodnicze.

Czytaj więcej...

tim W ostatni weekend wakacji pogoda dopisała i IV Runda SMB zostala rozegrana w bardzo słoneczny i ciepły dzień. Robert Kwaśniak z Adamem Reszuta (BMW 318is) wygrali IV Rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku wyprzedzając załogę Adrian Żendzian i Wojciech Kuprewicz ( BMW E30) o 2,8s.

Czytaj więcej...

PLAKAT IV SMB 2015 - JPG A4Automobilklub Podlaski zaprasza 29 sierpnia w sobotę na IV rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015.

Czytaj więcej...

Logotyp SMB dobry Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 po III rundzie.

Czytaj więcej...

tim Tomasz Nurzyński i Janusz Mojsa(Subaru Impreza) wygrali "34. Rajd Podlaski". Załoga ta wyprzedziła załogę Andrian Żendzian i Adam Supiński (BMW E30) o 0,9s.

Czytaj więcej...

Obraz5 1093 Jeszcze nie opadły emocje po Lewickie Rally Sprint, a Automobilklub Podlaski zaprasza na kolejną imprezę samochodową. Tym razem będzie to III runda cyklu  Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 – 34. Rajd Podlaski.

Czytaj więcej...

POLECAMY