Get Adobe Flash player

AP-logoMAŁE Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 po II rundzie.

Czytaj więcej...

Chrzanowski Zbigniew Staniszewski i Bartłomiej Boba (Grupa Gość - Peugeot 207 S 2000) najszybciej pokonali trasę Lewickie Rally Sprint - I rundy Szuter Cup. Ze stratą 5,9s na miejscu drugim uplasowała się załoga Kamil Butruk/Bartosz Dzienis (Mitsubishi Lancer EVO VII).

Czytaj więcej...

Podlaski logo PNG  Automobilklub Podlaski po kilkuletniej przerwie zaprasza wszystkich fanów rajdów samochodowych na podlaskie szutrowe odcinki specjalne. 9-go maja 2015r. odbędzie się Lewickie Rally Sprint, który stanowi I rundę Szuter Cup oraz I rundę Podlaskiego Rally Sprintu 2015.

Czytaj więcej...

Ojdana Hubert Ojdana z pilotem Piotrem Owerczukiem na Mitsubishi Lancer EVO X wygrali II rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015.

Czytaj więcej...

PLAKAT II runda 2015-A4  Czarna Białostocka ponownie będzie areną zmagań kilkudziesięciu rajdowych załóg walczących o punkty w Samochodowych Mistrzostwach Białegostoku 2015. II runda SMB z bazą na ul. Fabrycznej 7 rozpocznie się w sobotę 28 marca 2015r. o godz. 11.30.

Czytaj więcej...

AP-logoMAŁE Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego w Białymstoku zaprasza na szkolenie sędziowskie.
Jego celem jest pozyskanie nowej kadry sędziowskiej, doszkolenie czynnych sędziów oraz umożliwienie otrzymania licencji sędziowskiej stopnia "II" i "I".

Czytaj więcej...

POLECAMY