Get Adobe Flash player

AP-logoMAŁE Poniżej prezentujemy projekt Regulaminu Obrad  Walnego Zebrania Członków Automobilklubu Podlaskiego w Białymstoku, które odbędzie się 21 marca 2015r.

Czytaj więcej...

Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego informuje  zawodników licencjonowanych AP o możliwości częściowej refundacji poniesionych kosztów udziału w zawodach.

Czytaj więcej...

AP-logoMAŁE Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 po I rundzie.

 

Czytaj więcej...

tim Grzegorz Sianko i Jacek Pliszka(Honda Civic) wygrali „II Zimowe Grand Prix krywlany”. Załoga Stag Rally Team wyprzedziła załogę Paweł Sadowski i Marek Suchocki (Subaru Impreza) o 2.2s.

Czytaj więcej...

PLAKAT I runda 2015-A4 JPG Czas rozpocząć rajdowy sezon na Podlasiu! II. Zimowe Grand Prix Krywlany już za niespełna dwa tygodnie w sobotę 7 lutego 2015r. Miejscem rywalizacji rajdowych załóg będzie Lotnisko Krywlany. Start sprintu o godz. 11.00.

Czytaj więcej...

Logo SMB 2011- JPG Prezentujemy Regulamin ramowy Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na rok 2015. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznaine się z nim, gdyż zawiera kilka istotnych zmian w tegorocznych rozgrywkach.

 

Regulamin SMB 2015

 

POLECAMY