Get Adobe Flash player

Podlaski logo PNG  Automobilklub Podlaski po kilkuletniej przerwie zaprasza wszystkich fanów rajdów samochodowych na podlaskie szutrowe odcinki specjalne. 9-go maja 2015r. odbędzie się Lewickie Rally Sprint, który stanowi I rundę Szuter Cup oraz I rundę Podlaskiego Rally Sprintu 2015.

Czytaj więcej...

Ojdana Hubert Ojdana z pilotem Piotrem Owerczukiem na Mitsubishi Lancer EVO X wygrali II rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015.

Czytaj więcej...

PLAKAT II runda 2015-A4  Czarna Białostocka ponownie będzie areną zmagań kilkudziesięciu rajdowych załóg walczących o punkty w Samochodowych Mistrzostwach Białegostoku 2015. II runda SMB z bazą na ul. Fabrycznej 7 rozpocznie się w sobotę 28 marca 2015r. o godz. 11.30.

Czytaj więcej...

AP-logoMAŁE Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego w Białymstoku zaprasza na szkolenie sędziowskie.
Jego celem jest pozyskanie nowej kadry sędziowskiej, doszkolenie czynnych sędziów oraz umożliwienie otrzymania licencji sędziowskiej stopnia "II" i "I".

Czytaj więcej...

AP-logoMAŁE Poniżej prezentujemy projekt Regulaminu Obrad  Walnego Zebrania Członków Automobilklubu Podlaskiego w Białymstoku, które odbędzie się 21 marca 2015r.

Czytaj więcej...

Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego informuje  zawodników licencjonowanych AP o możliwości częściowej refundacji poniesionych kosztów udziału w zawodach.

Czytaj więcej...

POLECAMY