Get Adobe Flash player

614A2564Wiesław Zagon i Leszek Janusz (Renault Clio Sport )po pasjonującej rywalizacji wygrali IV rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2014. To ich pierwsza wygrana w sezonie 2014 mimo tego, że prowadzili w punktacji po trzech rundach.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

AP-logo JPGZapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2014 po rundzie III.

Czytaj więcej...

614A4808 Radosław Perkowski z Robertem Dąbkowskim jadący Renault Clio wygrali 33. Rajd Podlaski, III rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku.

Czytaj więcej...

PLAKAT - III SMB 2014 A411Półmetek Samochodowych Mistrzostw Białegostoku tuż, tuż. „33. Rajd Podlaski” stanowiący III rundę cyklu odbędzie się w sobotę 7 czerwca 2014r. z bazą na terenie Politechniki Białostockiej. Koło Naukowe Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej Auto-Moto-Club po raz kolejny wesprze Automobilklub Podlaski, organizatora imprezy.

Czytaj więcej...

Komisja Sportu Samochodowego AP nosi się z zamiarem organizacji zawodów dla zawodników licencjonowanych opartych o regulamin Rajdów Okręgowych PZM.

Czytaj więcej...

POLECAMY