Get Adobe Flash player

PLAKAT VI runda 2014 A4 W Sobotę 13 grudnia 2014 białostockie Lotnisko Krywlany będzie gościć VI-tą finałową rundę SMB 2014 pt. – 29. Impreza Samochodowa Barbórka 2014.

Automobilklub Podlaski przygotuje dla uczestników łącznie 5 prób sprawnościowych. Ostatnia z nich jako kontynuacja Trofeum Monte-Krywlany odbędzie się tuż po zmroku ok. godz. 15.15, a więc start zaplanowany jest później niż zazwyczaj tj. na godz. 12.00. O ile można być pewnym kilkudziesięciu załóg na starcie i zaciętej rywalizacji między nimi, to zagadką jak co roku pozostają warunki w jakich przyjdzie im rywalizować. Czy będzie lód, śnieg, a może tylko jazda „po mokrym”? Dodatkowym smaczkiem, będzie walka o punkty w klasyfikacji rocznej SMB 2014. Wiesław Zagon z Leszkiem Januszem zapewnili już sobie tytuł Mistrzów w klasyfikacji generalnej, natomiast II i III miejsca podium mogą paść łupem odpowiednio aż 7 i 12 załóg. Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NNW, nie czekaj - zgłoś się! Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu. Więcej informacji w Regulaminie uzupełniającym imprezy i załącznikach.

Dla każdego zwycięzcy w klasie sklep internetowy www.santigo.pl ufundował ciekawe nagrody. Do wygrania będą samochody – zabawki zdalnie sterowane, które dostępne są wśród bogatego asortymentu produktów dla dzieci i nie tylko. Mamy nadzieję, że zwycięzcy dołączą do grona zadowolonych klientów sklepu santigo.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału lub kibicowania przy trasie.

Harmonogram czasowy* – 13.12.2014

12:00                          Start    

12:00/13:15                 Sz 1/3

12:20/13:30                 Sz 2/4

15.15                          Sz 5 Trofeum Monte-Krywlany

17:30                          Rozdanie pucharów

*dla pierwszej załogi

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy

Zał. nr 1

Zał. B

Wzór zgody użyczenia pojazdu

PLAKAT

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

 

EDIT 11.12.14

Lista zgłoszeń - !ZAMKNIĘTA!

Harmonogram BK

Dojazd BK

 

EDIT 12.12.14

Sz 1/3/5 Giełda Samochodowa

Sz 2/4 Lotnisko-Płyty

Komunikat Dyr. nr 1

Komunbikat Dyr. nr 2

POLECAMY