Get Adobe Flash player

PLAKAT I runda 2015-A4 JPG Czas rozpocząć rajdowy sezon na Podlasiu! II. Zimowe Grand Prix Krywlany już za niespełna dwa tygodnie w sobotę 7 lutego 2015r. Miejscem rywalizacji rajdowych załóg będzie Lotnisko Krywlany. Start sprintu o godz. 11.00.

Uczestnicy zmierzą się z jedną próbą o zróżnicowanej nawierzchni tj. asfalt i beton (oczywiście jeśli aura dopisze to opcjonalnie z pokrywą śnieżno-lodową) o długości niemal 2km, która będzie przejeżdżana dwukrotnie w jednym i drugim kierunku.

Nowością w sezonie 2015 jest zapowiedziany na podsumowaniu SMB 2014 Puchar RWD oraz Puchar Pań. Ten pierwszy wyczekiwany jest z pewnością przez dużą rzeszę kierowców dosiadających auta marki BMW, ten drugi mamy nadzieję pomoże popularyzować sporty samochodowe wśród płci pięknej. Kolejna nowość to tzw. Power Stage, czyli ostatnia próba premiowana dodatkowymi punktami dla trzech najlepszych załóg. Po czterech latach zmianie ulega wysokość wpisowego i wynosi odpowiednio 80zł ( dla członków AP) i 140zł.

Chcemy podziękować firmom AutoŁukasz oraz OK.TAXI 196-26 za kontynuację współpracy i serdecznie powitać w gronie sponsorów rund SMB 2015 firmę Carsolution oraz OSK FastCar. Jest nam bardzo miło.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału lub kibicowania przy trasie I rundy SMB 2015.

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy

Zał. nr 3

Zał. B

Wzór zgody użyczenia pojazdu

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

 

EDIT 05.02

Lista zgłoszeń - zamknięta

Harmonogram BK

Dojazd OA i BK

Zgłoszenie TEAM 2015

 

EDIT 06.02

Lokalizacja + Harmonogram

Sz 1/2 Giełda Samochodowa I,II

Sz 3/4 Giełda Samochodowa REV I,II

Komunikat nr 1

 

POLECAMY