Get Adobe Flash player

PLAKAT II runda 2015-A4  Czarna Białostocka ponownie będzie areną zmagań kilkudziesięciu rajdowych załóg walczących o punkty w Samochodowych Mistrzostwach Białegostoku 2015. II runda SMB z bazą na ul. Fabrycznej 7 rozpocznie się w sobotę 28 marca 2015r. o godz. 11.30.

Uczestnicy będą mieli do pokonania jedną próbę o całkowicie asfaltowej nawierzchni mającej długość 2,3km, która będzie przejeżdżana dwukrotnie w jednym i drugim kierunku (Revers 1,8km). Sz4 to Power Stage, czyli próba sprawnościowa premiowana dodatkowymi punktami. Trasa sprintu w Czarnej Białostockiej była zawsze wymagająca i spotykała się z przychylnością uczestników. Jesteśmy przekonani, że w tegorocznej edycji również nie zabraknie emocji startującym załogom oraz oglądającym ich przy trasie kibicom.

Chcielibyśmy podziękować gminie Czarna Białostocka za wieloletnią już przychylność dla naszej imprezy. Cykl SMB wspierany jest przez Urząd Miasta Białegostoku oraz firmy Carsolution, OK. Taxi 196-26, OSK FastCar i Auto Łukasz.

Tradycyjnie informujemy, że aby stać się uczestnikiem nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu. W imprezie tej może wystartować każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NW oraz kask dla kierowcy i ewentualnie pilota. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Uzupełniającym imprezy oraz jego załącznikach.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału lub kibicowania przy trasie II rundy SMB 2015.

 

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy

Zał. nr 3

Wzór zgody użyczenia pojazdu

PLAKAT

HARMONOGRAM IMPREZY:
28.03.2015

11.30 – Sz 1 „Fabryczna I”
12.40 – Sz 2 „Fabryczna II”
14.00 - Sz 3 „Fabryczna III REV”
15.10 – Sz 4 „Fabryczna IV REV ”
17.00 - Ogłoszenie wyników

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

 

EDIT 26.03

Lista zgłoszeń - zamknięta

Harmonogram BK

 

EDIT 27.03

Schemat Sz 1/2 Fabryczna I/II

Schemat Sz 3/4 Fabryczna III/IV

Komunikat nr 1

 

 

 

 

 

POLECAMY