Get Adobe Flash player

Obraz5 1093 Jeszcze nie opadły emocje po Lewickie Rally Sprint, a Automobilklub Podlaski zaprasza na kolejną imprezę samochodową. Tym razem będzie to III runda cyklu  Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 – 34. Rajd Podlaski.

Impreza startuje o godz. 11.00, w sobotę 23 maja 2015r. Ponownie gościć będziemy na terenie Politechniki Białostockiej, gdzie zlokalizowana będzie baza imprezy, tj. Start, Park przedstartowy, próba sprawnościowa oraz rozdanie pucharów. Uczestnicy zmierzą się z dwiema próbami Politechnika (1,4km) i Giełda Samochodowa (1,0km), przejeżdżanymi trzykrotnie. Próby sprawnościowe prawie w całości mają nawierzchnię asfaltową.

Jeśli masz żyłkę rajdowca lub po prostu chcesz sprawdzić swe umiejętności prowadzenia auta, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie! Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu. W imprezie tej może wystartować każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NW oraz kask dla kierowcy i pilota. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie uzupełniającym imprezy oraz jego załącznikach.

W klasyfikacji generalnej SMB 2015 po drugiej rundzie nadal na prowadzeniu jest Grzegorz Sianko i Jacek Pliszka (35pkt), drugie miejsce zajmują Marcin Dziewiątkowski z Tomaszem Kraczko (30pkt), a na trzecie miejsce po doskonałym wyniku na II SMB, Hubert Ojdana (28pkt).

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału lub kibicowania podczas „34. Rajdu Podlaskiego”.

Regulamin uzupełniający- po komunikacie

Formularz zgłoszeniowy

Zał. nr 3

Wzór zgody użyczenia pojazdu

Harmonogram czasowy - po komunikacie

 

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

21.05

Lista zgłoszeń /zamknięta/ - PDF - po komunikacie

Harmonogram czasowy BK - PDF - po komunikacie

22.05

Komunikat nr 1 - PDF

Sz 1/3 Politechnika - PDF

Sz 5 Politechnika REV - PDF

Sz 2/4/6 Giełda Samochodowa - PDF

OA i BK /sobota/ - PDF

POLECAMY