Get Adobe Flash player

PLAKAT IV SMB 2015 - JPG A4Automobilklub Podlaski zaprasza 29 sierpnia w sobotę na IV rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015.

Podobnie jak w roku ubiegłym impreza zostanie zlokalizowana na Lotnisku Krywlany z bazą na końcu pasa startowego, jednak tym razem będzie miała formę KJS, co z pewnością ucieszy tych, którzy myślą o licencji rajdowej. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 11.00, a rajdowe załogi będą miały do pokonania łącznie 8 prób sprawnościowych składających się z kilkukrotnych przejazdów Sz Aeroklub (2,3km) oraz Sz Giełda Samochodowa (0,4km). Jako Power Stage, czyli próba sprawnościowa premiowana dodatkowymi punktami, nominowany jest Sz 8 Aeroklub. Próba ta pomimo zróżnicowanej i nie zawsze równej nawierzchni jest bardzo lubiana przez uczestników za swój rajdowy charakter. Próba Giełda Samochodowa, choć bardzo krótka i równa, z pewnością zmusi załogi do wykazania się umiejętnościami sprawnego prowadzenia samochodu.

Cykl SMB wspierany jest przez Urząd Miasta Białegostoku, Urząd Marszałkowski woj. podlaskiego oraz firmy Carsolution, OK. Taxi 196-26, OSK FastCar, Giełda Samochodowa na Krywlanach oraz CB Centrum Białystok.

Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji i stać się uczestnikiem IV rundy SMB wiedz, że nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu. W imprezie tej może wystartować każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NW oraz kask dla kierowcy i pilota. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Uzupełniającym imprezy oraz jego załącznikach.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału lub kibicowania przy trasie IV rundy SMB 2015.

Regulamin uzupełniający

Harmonogram czasowy - po komunikacie nr 1

Formularz zgłoszeniowy

Zał. nr 3

Zał. B

Wzór zgody użyczenia pojazdu

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

 

EDIT 27.08

Lista zgłoszeń - zamknięta

Harmonogram BK

 

EDIT 28.08

Komunikat nr 1

Lokalizacja

Lokalizacja REV

Sz 1/3 Aeroklub

Sz 2/4 Giełda Samochodowa

Sz 5/7 Giełda Samochodowa REV

Sz 6/8 Aeroklub REV

 

 

POLECAMY