Get Adobe Flash player

Chrzanowski Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda wygrali Gródek Rally Sprint i tym samym zajęli pierwsze miejsce w cyklu Szuter Cup 2015. Załoga Automobilklubu Polski/A. Warmińskiego jadąca Hondą Civic wyprzedziła o 3,3 sekundy drugich na mecie Konrada Dudzińskiego i Mateusza Kułakowskiego, również jadących Civic'kiem. Podium uzupełnili Łukasz Grzywa i Dariusz Krygier (Opel Corsa).

Klasyfikacja generalna „Gość” padła łupem Radosława Raczkowskiego i Ireneusza Pleskota, dysponujących Fiestą R5. Daniel Żarna i Łukasz Włoch w Lancerze IX, stracili 15,3 sekundy do zwycięzców. Trzecia lokata przypadła Krzysztofowi Predko i Przemysławowi Lipińskiemu w Imprezie.

W pozostałych klasach zwyciężyli: Maciej Abramowicz z Wojciechem Wysokińskim na aucie Opel Astra GSi (klasa K2), Bartosz Grygorowicz z Dawidem Barańskim na Subaru Impreza (klasa Open), Paweł Poletyło i Bożydar Grzywaczewski na BMW 328i (klasa Gość RWD) i w klasie Gość FWD Krzysztof Bubik z Tomaszem Lipskim (Renault Clio).

Jako organizatorzy chcemy bardzo podziękować wszystkim sędziom pracującym przy Gródek Rally Sprint, również sędziom z Olsztyńskiego Klubu Rajdowego. Bez waszej obecności i pracy, imprezy tej w żaden sposób nie dało by się przeprowadzić.

Dziękujemy dla Powiatowego Zarządu Dróg w Białymstoku, KMP i KW Policji w Białymstoku, WSPR w Białymstoku, OSP Gródek, OSP Lewickie oraz dla Pana Wiesława Kuleszy - Wójta Gminy Gródek i Pana Antoniego Pełkowskiego, Staroście Powiatu Białostockiego za pomoc, przychylność i wsparcie naszych działań w przygotowaniu rajdu.

Podziękowania ślemy również dla sponsorów rajdu tj. firmie SaMASZ - producentowi maszyn rolniczych i komunalnych; Carsolution.pl – m.in. outsourcing zarządzania flotą samochodową; AutoCezar - samochodowe systemy gazowe, OK.Taxi 196-26 - najtańsze i najszybsze taxi w Białymstoku; Giełda Samochodowa na Krywlanach oraz CB Centrum Białystok - duży wybór sprzętu, anten, akcesoriów CB-Radio, naprawy, strojenia oraz wiele, wiele innych.

Dziękujmy i serdecznie zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez Automobilklub Podlaski.

 

Poniżej prezentujemy wyniki

Klasyfikacja Końcowa

SZCZEGÓŁOWA KLASYFIKACJA
NaOS1
PoOS1
NaOS2
PoOS2
NaOS3
PoOS3
NaOS4
PoOS4
NaOS5
PoOS5
NaOS6
PoOS6

Klubowa
Lista Kar

Lista Wykluczeń

POLECAMY