Get Adobe Flash player

Plakat IV SMB 2016 A4 JPG Wakacyjna przerwa powoli dobiega końca i Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku wracają w postaci IV rundy, która odbędzie się 3 września 2016r. ponownie z bazą na terenie Stadionu miejskiego przy ul. Słonecznej 1.

Impreza będzie miała formę Konkursowej Jazdy Samochodem i składać się będzie z dwóch prób sprawnościowych przejeżdżanych 3-krotnie. Próba Stadion ( 1,7km) oraz Lotnisko-Płyty ( 1km) da łącznie ponad 8km trasy, gdzie z pewnością nie zabraknie zaciętej rywalizacji załóg rajdowych. Start przewidziany jest na godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania najlepszym amatorskim załogom rajdowym z naszego województwa. Jeśli komuś kibicowanie nie wystarcza to informujemy, że imprezy SMB są skierowane do kierowców amatorów, bez licencji zawodniczych i do udziału nie jest wymagany specjalnie przygotowany samochód. Wystarczy prawo jazdy kategorii B, pilot/-ka i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC. Nie czekaj - zgłoś się!

Szczegóły zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach.

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy

Zał. nr 3

Zał. nr 3b

Zał. B

Wzór zgody użyczenia pojazdu

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

 

EDIT 01.09

Lista zgłoszeń/ZAMKNIETA/ - PDF

Harmonogram BK - PDF

 

EDIT 02.09

Schemat organizacyjny /Stadion/   - JPG

Sz 1/3/5 Stadion                           - JPG

Sz 2/4/6 Lotnisko-Płyty                  - JPG

Harmonogram czasowy                  - PDF

POLECAMY