Get Adobe Flash player

Zapraszamy do działów Kalendarz imprez, gdzie zamieściliśmy terminarz imprez sportu samochodowego AP na rok 2012. Prezentujemy również regulamin SMB na rok 2012.

pdf REGULAMIN SMB

zs2011Zgodnie wcześniejszą zapowiedzią zapraszamy wymienionych niżej zwycięzców klasyfikacji SMB 2011 i ich bliskich w najbliższą sobotę tj. 21 stycznia 2012r. na podsumowanie sezonu Automobilklubu Podlaskiego w sportach samochodowych. Wręczenie pucharów i nagród  odbędzie się w Kawiarni Lalek przy ul. Kalinowskiego 1 o godz. 18.00. Będzie to czas na podsumowanie nie tylko dotyczące SMB, ale i innych działań klubu i ich członków.

Czytaj więcej...

PLAKAT WOSP 2012Nie lada atrakcją jak co roku będą licytacje przejazdów na prawym fotelu z Mistrzami kierownicy Automobilklubu Podlaskiego. Tym razem będzie można przejechać się z Radkiem Raczkowskim w Subaru Impreza, który zdobył w Rajdowym Pucharze Polski 2011 II miejsce w klasyfikacji generalnej, a także z popularnym "Felixem", czyli Pawłem Danilczukiem w Mitsubishi Lancer EVO X. Dodatkowo Paweł wystawi swoje BMW M3 E30, którym to podróżował w sezonie 2011 na trasach RSMP. Ciekawych wrażeń dostarczy z pewnością symulator dachowania, który zaprezentuje Białostocka Akademia Jazdy Egzaminator z Białegostoku. Jak ważne jest udzialenie I pomocy przedmedycznej w razie wypadku drogowego i co należy zrobić by pomóc poszkodowanym opowiedzą i zademonstrują ratownicy medyczni Pogotowia Ratunkowego. Miło nam poinformować, że Akademia Bezpiecznej Jazdy "ABJ Klimiuk" została partnerem tegorocznej edycji Rajdu WOŚP. Serdecznie dziękujemy. Poniżej prezentujemy Listę zgłoszeń na dzień 11.01.2012 godz. 15.00.

Czytaj więcej...

13 WOSRajdowy sezon na Podlasiu czas zacząć. Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku inauguruje  „13. Rajd WOŚP – Super Sprint Monte-Krywlany”, który wyjątkowo tym razem odbędzie się tydzień po finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tj. w sobotę 14 stycznia 2012. Areną zmagań rajdowców będzie białostockie lotnisko Krywlany, gdzie równo o 11.00 ruszy rajdowa karuzela na Podlasiu. Uczestnicy zmierzą się z czterema jednakowymi próbami sprawnościowymi o długości 2km każda. Tradycyjnie tuż po zmierzchu o godz. 16.00 rozegra się bój o Trofeum Monte-Krywlany. „Elektrownie” na maski Panie i Panowie!

 

Czytaj więcej...

POLECAMY