Get Adobe Flash player

PLAKAT V runda 2015-A4

Automobilklub Podlaski, organizator Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 (SMB), serdecznie zaprasza na „24. Rajd Niepodległości” - V runda cyklu.

Czytaj więcej...

Logotyp SMB dobryZapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 po IV rundzie.

Czytaj więcej...

Chrzanowski Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda wygrali Gródek Rally Sprint i tym samym zajęli pierwsze miejsce w cyklu Szuter Cup 2015. Załoga Automobilklubu Polski/A. Warmińskiego jadąca Hondą Civic wyprzedziła o 3,3 sekundy drugich na mecie Konrada Dudzińskiego i Mateusza Kułakowskiego, również jadących Civic'kiem. Podium uzupełnili Łukasz Grzywa i Dariusz Krygier (Opel Corsa).

Czytaj więcej...

internet-b Automobilklub Podlaski zaprasza na finałową VI rundę Szuter Cup oraz II rundę Podlaski Rally Sprint – Gródek Rally Sprint.

Czytaj więcej...

AP-logoMAŁE Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego w Białymstoku zaprasza na szkolenie sędziowskie i zawodnicze.

Czytaj więcej...

tim W ostatni weekend wakacji pogoda dopisała i IV Runda SMB zostala rozegrana w bardzo słoneczny i ciepły dzień. Robert Kwaśniak z Adamem Reszuta (BMW 318is) wygrali IV Rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku wyprzedzając załogę Adrian Żendzian i Wojciech Kuprewicz ( BMW E30) o 2,8s.

Czytaj więcej...

POLECAMY