Get Adobe Flash player

PLAKAT IV SMB 2015 - JPG A4Automobilklub Podlaski zaprasza 29 sierpnia w sobotę na IV rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015.

Czytaj więcej...

Logotyp SMB dobry Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 po III rundzie.

Czytaj więcej...

tim Tomasz Nurzyński i Janusz Mojsa(Subaru Impreza) wygrali "34. Rajd Podlaski". Załoga ta wyprzedziła załogę Andrian Żendzian i Adam Supiński (BMW E30) o 0,9s.

Czytaj więcej...

Obraz5 1093 Jeszcze nie opadły emocje po Lewickie Rally Sprint, a Automobilklub Podlaski zaprasza na kolejną imprezę samochodową. Tym razem będzie to III runda cyklu  Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 – 34. Rajd Podlaski.

Czytaj więcej...

AP-logoMAŁE Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2015 po II rundzie.

Czytaj więcej...

Chrzanowski Zbigniew Staniszewski i Bartłomiej Boba (Grupa Gość - Peugeot 207 S 2000) najszybciej pokonali trasę Lewickie Rally Sprint - I rundy Szuter Cup. Ze stratą 5,9s na miejscu drugim uplasowała się załoga Kamil Butruk/Bartosz Dzienis (Mitsubishi Lancer EVO VII).

Czytaj więcej...

POLECAMY