Get Adobe Flash player

PLAKAT BARBORKA smallPo raz 31 rajdowcy-amatorzy i sympatycy sportów samochodowych spotkają się na białostockim lotnisku Krywlany podczas kolejnej imprezy Automobilklubu Podlaskiego. 3 grudnia 2016 roku (Sobota) rozegrana zostanie szósta – ostatnia runda cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Już niebawem odbędzie się zatem finał tegorocznego cyklu, o trofeum którego walczy w tym roku kilkadziesiąt załóg. 

Czytaj więcej...

Plakat Niepo 2016

Jubileuszowy Rajd Niepodległości to piąta runda SMB!

Już za niespełna dziesięć dni kolejna runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Po raz piąty spotkamy się na trasie tego popularnego cyklu rajdowego w naszym regionie. Do rozegrania zostały jeszcze dwie odsłony. Pierwsza z nich to doskonale wszystkim znany Rajd Niepodległości, który rozegramy już po raz 25! Dziś otwieramy listę zgłoszeń!

Czytaj więcej...

Informujemy, że ze względu na termin rozgrywania przez Automobilklub Polski 54. Rajdu Barbórka 2016 (10.12.2016r.), KSS Automobilklubu Podlaskiego postanowiła zmienić datę  VI rundy Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016 na 03.12.2016r. (Sobota).

POLECAMY