Get Adobe Flash player
Komunikat KSS AP nr 1/2014
 
Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego informuje, że nastąpiły zmiany w kalendarzu imprez AP 2014 jak poniżej.

Czytaj więcej...

PLAKAT I runda 2014-A4 JPG2Za nami I runda SMB w tym roku. Mimo "zimowej" nazwy imprezy pokrywy śnieżnej niestety zabrakło.  Na starcie do prób stanęło aż 55 załóg z czego do mety nie dojechało zaledwie 4 załogi. Jak na dość wymagającą dla aut trasę jest to bardzo imponujący wynik.  W klasyfikacji generalnej zwyciężyli Rafał Bujalski z Grzegorzem Kowalikiem w aucie Subaru Impreza STi wyprzedzając zaledwie o 0.5s Tomasza Wasilewskiego z Andrzejem Dawidziukiem w Subaru Impreza GT oraz o 17,6s Daniela Jedlińskiego i Łukasza Pawłowskiego ( Opel Astra GSi).

Czytaj więcej...

PLAKAT I runda 2014-A4 JPGNowy sezon Samochodowych Mistrzostw Białegostoku czas zacząć. Cykl otworzy I runda, która weszła w zamian Rajdu WOŚP i przyjęła nowa nazwę – I Zimowe Grand Prix Krywlany.

Czytaj więcej...

Krzysiek KordysW przededniu otwarcia nowego sezonu, niestety musimy podzielić się z Wami smutną wiadomością. W sobotę nad ranem 8 lutego w wieku 36 lat zmarł nasz kolega Krzysztof Kordys, sędzia Automobilklubu Podlaskiego.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się Regulaminem ramowym Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2014.

 

REGULAMIN

POLECAMY