Member of

Sport samochodowy

"Samochód, Rajd, Przygoda", to tytuł jednej z najbardziej znanych pozycji książkowych dotyczącej rajdów samochodowych, która przedstawiała rajdowe zmagania mistrza kierownicy Sobiesława Zasady.  Słowa te są mottem dla Komisji Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego. Szerzymy właściwe postawy kierowców na drogach publicznych oraz dajemy możliwość stałego podnoszenia swych umiejętności w prowadzeniu auta oraz jego właściwego przygotowania podczas sportowej rywalizacji w duchu fair play. Realizujemy to organizując w tym roku już po raz dziesiąty Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku (SMB).

 W skrócie, to cykl ogólnodostępnych imprez samochodowych organizowanych przeznaczonych dla kierowców amatorów. Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B, sprawny technicznie samochód (ważne badanie techniczne, OC), chcesz podnieść swe umiejętności w prowadzeniu auta, bądź już je masz i chciałbyś zaprezentować je szerszej publice, to cykl imprez SMB jest właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy po dużą dawkę adrenaliny, nauki oraz dobrej zabawy. Po aktualne informacje zapraszamy na dedykowaną stronę internetową www.smbap.pl

W kalendarzu imprez mamy też nasze sztandarowe zawody tj. Rajd Podlaski. Rajd o nawierzchni szutrowej, który od 2022 roku po wielu latach wrócił do grona rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. To przy tych zawodach można zobaczyć kunszt rajdowej jazdy zawodników, a nam pozwala wykazać się talentem organizatorskim.

KSS AP co roku organizuje również szkolenia sędziowskie i zawodnicze na licencję PZM. Jeśli lubisz rajdy, interesujesz się sportami samochodowymi lub masz smykałkę organizatora, to serdecznie zapraszamy do nas. Po więcej informacji zadzwoń do sekretariatu klubu pod nr 85 732 45 00 lub napisz na biurorajdu@ap.bialystok.pl.

Komisja Sportu Samochodowego AP działa w składzie:

• Piotr Bagniuk - przewodniczący komisji
• Łukasz Olszewski - zca przewodniczącego
• Cezary Niewiarowski

 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych
Zadzwoń: (+48) 85 741 67 80