Plakat niepo 2013 bbZapraszamy wszystkich fanów „czterech kółek” na „22. Rajd Niepodległości” – V rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2013. Impreza organizowana przez Automobilklub Podlaski rozpocznie się w poniedziałek o godz. 10.00 w dniu Święta Narodowego 11 listopada 2013r. Tym razem bazą imprezy będzie Galeria Podlaska przy ul. Wysockiego 67, gdzie zlokalizowany zostanie start, próba sprawnościowa, serwis oraz meta rajdu.

Rajdowe załogi będą miały do pokonania 4 próby, takie jak: Galeria Podlaska, Politechnika (od ul. Świerkowej), PZM (za Statoil), Fasty (teren rynku rolno-spożywczego) przejeżdżanych w dwóch pętlach z ostatnią próbą Galeria Podlaska 3. Łącznie 9 prób sprawnościowych o nawierzchni asfaltowej (70%) oraz z kostki brukowej (30%). Kibice oprócz oglądania zmagań startujących załóg będą mogli zapoznać się z bolidem Cerber Motorsport, czyli dziełem studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Dzięki współpracy z WORD Białystok kibice będą mogli poćwiczyć jazdę w poślizgu autem z trolejami.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ogólnodostępnej imprezie samochodowej. Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu. Posiadasz prawo jazdy kategorii B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NNW? Zgłoś się!

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie uzupełniającym imprezy oraz w załącznikach.

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

Regulamin uzupełniający - po komunikacie nr 1
Harmonogram czasowy  - po komunikacie nr 1