Get Adobe Flash player

13 WOSRajdowy sezon na Podlasiu czas zacząć. Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku inauguruje  „13. Rajd WOŚP – Super Sprint Monte-Krywlany”, który wyjątkowo tym razem odbędzie się tydzień po finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tj. w sobotę 14 stycznia 2012. Areną zmagań rajdowców będzie białostockie lotnisko Krywlany, gdzie równo o 11.00 ruszy rajdowa karuzela na Podlasiu. Uczestnicy zmierzą się z czterema jednakowymi próbami sprawnościowymi o długości 2km każda. Tradycyjnie tuż po zmierzchu o godz. 16.00 rozegra się bój o Trofeum Monte-Krywlany. „Elektrownie” na maski Panie i Panowie!

  Wpisowe tradycyjnie wynosi 100zł od kierowcy. W tym roku razem z białostockim sztabem WOŚP zbieramy pieniążki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Cały dochód z imprezy zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


W imprezie tej może wystartować każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NW oraz kask dla kierowcy i ewentualnie pilota. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Uzupełniającym imprezy.

pdf Regulamin
doc Formularz zgłoszeniowy
pdf Zał. nr 2
pdf Zał. nr 3

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na nowy adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nie czekaj zgłoś się!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


POLECAMY