Get Adobe Flash player

PLAKAT I runda 2016 A4 III. Zimowe Grand Prix Białegostoku - I runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016 - oficjalnie rozpocznie sezon rajdowy na Podlasiu. Impreza w formie sprintu odbędzie się w sobotę 13 lutego na terenie stadionu miejskiego w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1, a start pierwszego auta przewidziany jest na godz. 11.30.

Jest nam niezmiernie miło, że będziemy mogli skorzystać z tego miejsca, gdyż są tam doskonałe warunki do rajdowej rywalizacji. Uczestnicy zmierzą się z jedną próbą pokonywaną trzy razy w jedną stronę oraz dwa razy w drugą (tzw. rewers). Łącznie 5 prób sprawnościowych. Bardzo równa nawierzchnia trasy w całości składa się z kostki brukowej. Istnieje możliwość udziału samego kierowcy bez pilota.

Warto nadmienić, że poza klasami pojemnościowymi w sezonie 2016 również rozgrywany będzie Puchar Jerzego Poznańskiego, Puchar RWD oraz klasyfikacja Team. Niestety ze względu na małą frekwencję w 2015r. nie będzie kontynuowany Puchar Pań. Pozostaje Power Stage, a więc próba premiowana dodatkowymi punktami do klasyfikacji generalnej.

Jeśli jeszcze nie brałeś udziału w cyklu SMB, to nadarza się ku temu wspaniała okazja. Jeśli lubisz szybką, ale i mądrą jazdę samochodem z dużą dawką rywalizacji, to jest to impreza dla Ciebie. Posiadasz prawo jazdy kategorii B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NNW? Nie czekaj - zgłoś się! Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu.

Szczegóły zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach.

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy -Team

Zał. nr 3

Zał. nr 3b

Zał. B

Wzór zgody użyczenia pojazdu

Formularz zgłoszeniowy - komentarz

Regulamin KJS na 2016 - LINK

Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

 

EDIT 10.02.2016

Lista zgłoszeń - PDF

Harmonogram BK - PDF

EDIT 12.02.2016

Sz 1/2 Stadion - PDF

Sz 3/4 Stadion REV - PDF

EDIT 12.02.2016
Komunikat nr 1    - PDF

POLECAMY