Get Adobe Flash player
fff: erwre

smb logo pion KSS AP informuje, że III runda SMB 2016 odbędzie się 25 czerwca 2016r. Rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń oraz publikacja Regulaminu uzupełniającego planowane jest na 6.06.2016

Już za kilka tygodni odbędzie sie I runda Szuter Cup 2016 - 35. Rajd Podlaski. Wszelkie informacje będą zamieszczane na dedykowanej imprezie stronie internetowej - www.rajdpodlaski.pl oraz na profilu Rajd Podlaski na portalu facebook.

 

Zapraszamy!

logo smb poziom MAŁE Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016 po II rundzie.

Czytaj więcej...

KSS AP informuje, że z przyczyn niezależnych od Automobilklubu Podlaskiego zmianie uległ termin 35. rajdu Podlaskiego, I  rundy Szuter Cup.

Nowy termin to:14-15 maja 2016r.

W związku z tym, nastąpi zmiana daty III rundy SMB 2016, która zostanie podana w późniejszym terminie.

 

Wasilewski Załoga ADIGO RT w składzie Tomasz Wasilewski i Karolina Kiszko (Mitsubishi Lancer EVOX) wygrali

„1. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego”, II rundę SMB i SMOB 2016.

Czytaj więcej...

PLAKAT II runda 2016 A4 mały Automobilklub Podlaski w Białymstoku zaprasza na 1. Samochodowy Rajd Bielska Pdolaskiego - II rundę SMB 2016, która odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia na terenie miasta Bielsk Podlaski. Impreza pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski - Pana Jarosława Borowskiego - ma formę Konkursowej Jazdy Samochodem.

Czytaj więcej...

POLECAMY